Proizvođač: Vichy
€ 29,40
Po prvi je puta provedeno ekskluzivno ispitivanje na istim ženama tijekom 20 godina kako bi se precizno i pouzdano kao nikada prije pratio razvoj bora. Nakon analize ponašanja kože Vichy je ustanovio 3 tipa bora: embrionalne, reverzibilne i trajne bore.
Kako bi pomogli Vašoj koži da se bori protiv različitih tipova bora, Laboratoriji Vichy su kombinirali retinol, aktivni sastojak protiv bora s učinkovitošću u 2 mjeseca, i adenozin za još bolju učinkovitost retinola i stvorili su retinol A. Ova je njega obogaćena hijaluronskom kiselinom i omogućuje Vam učinkovito djelovanje na različite tipove bora.
Kategorije: Njega lica - Anti Age, Njega lica, Kozmetika
Ako imate kakvih pitanja rado ćemo Vam odgovoriti! Najdraže nam je popričati s Vama uživo u ljekarni, ali dostupni smo i na niže navedenim kontaktima naših ljekarničkih jedinica.